Starší dorostenci na závěr základní části podlehli Zlínu

Václav Trávníček • 04.12.2010

Byl to zvláštní zápas. Šlo zároveň o derby a zároveň o poslední utkání základní části. A starší dorostenci Vsetína v něm neuspěli. Během první dvacetiminutovky pátečního duelu ve Zlíně si sice zelenožlutí vypracovali vedení 2:0, ale pak už úřadovali pouze domácí Berani. Duel vyšel zejména Lubomíru Kovaříkovi, jenž nasbíral čtyři kanadské body a vysokou měrou se podílel na prvním vítězství Zlína v letošních vzájemných měřeních sil. Svěřenci kouče Jenáčka však mají jistou účast v elitní čtverce a v pondělí sehrají přátelské utkání s českou reprezentací do šestnácti let.

ESD - 28.kolo pá 3.12.
Berani Zlín
5:2(1:2, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Popelka (Kovařík), 24. Kovařík (Popelka, Macharáček), 27. Kovařík (Mika), 52. Řezáč (Kovařík), 60. Burša (Jurík) - 2. Janeba, 9. Daněk. Rozhodčí: Kladník - Bryška, Novák. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:50. Průběh utkání: 0:2, 5:2.
Berani Zlín: Rozum - Janota, Macharáček, Strojil, Stuchlík, Tomeček, Urbanec, Řezáč - Burša, Dalajka, Doležálek, Galuška V., Galuška L., Hlaváč, Jurík, Kovařík, Mika, Popelka, Sekerka.
VHK ROBE Vsetín: Kohn - Báchor, Gajdoš, Hradil, Pelc, Štědrý, Žabčík, Žák - Brida, Daněk, Janeba, Kohout, Kývala, Neuwirth, Pokorný, Ptáčník, Slováček, Surý, Tobola.