Starší dorost přestřílel Vítkovice a udržel se v čele tabulky

Václav Trávníček • 08.10.2010

Ta věta platí i nadále: Vsetín je první. Starší dorostenci VHK dokázali v pátečním 12. kole extraligy porazit silné Vítkovice na jejich ledě 5:3 a upevnili si pozici na čele tabulky skupiny Východ. O rozhodující trefu se postaral kapitán Valachů Josef Daněk, jenž si v utkání připsal i jednu asistenci. Víkendové dvoukolo uzavřou svěřenci trenéra Jenáčka v sobotu na Lapači. Od 14:00 jim bude soupeřem celek Olomouce.

ESD - 12.kolo pá 8.10.
HC Vítkovice Ridera
3:5(3:3, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Celner (Černín), 18. Holý (Máj), 20. Sysala (Kovář T.) - 8. Tobola (Báchor), 8. Ptáčník (Slováček, Daněk), 17. Kohout (Pokorný, Stodůlka), 34. Daněk (Slováček, Gajdoš), 51. Brida (Kývala, Janeba). Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:5.
HC Vítkovice Ridera: Ďuriš (17. Seifert) - Kubis, Černín, Hawlík, Zuzaník, Cháňa, Kovář P., Klok - Sysala, Blahuta, Holý, Rosypka, Klečka, Kovář T., Kysučan, Plášek, Hudeček, Zdráhal, Máj, Čavoj, Celner.
VHK ROBE Vsetín: Kohn - Pelc, Žák, Báchor, Gajdoš, Štědrý, Hradil, Vašíček, Ptáčník, Daněk, Slováček, Brida, Kývala, Janeba, Stodůlka, Pokorný, Kohout, Štrbík, Tobola, Neuwirth.