Pražská mise vol.1: Starším dorostencům se obrat nepovedl

Václav Trávníček • 07.01.2011

Tak to je velká škoda. Starší dorostenci VHK sahali v pátečním utkání proti Slavii Praha po bodech, ale ty jim nakonec těsně protekly mezi prsty. Vsetín prohrával od jednadvacáté minuty 3:0, přesto se dokázal do utkání zásluhou Kývaly a Pokorného vrátit a snížit náskok sešívaných o jedinou branku. Čtyři minuty před koncem ale Slavia vstřelila čtvrtý gól a odpověď vsetínského Jaroslava Janeby už přišla pozdě, zelenožlutí na ni nestihli navázat. Svěřenci kouče Jenáčka uzavřou víkendové dvoukolo sobotním klání se Spartou.

ESD - II. část pá 7.1.18:00
HC Slavia Praha
4:3(2:0, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Török (Jedlička), 14. Benda, 21. Török (Hejna), 56. Török (Kotyra) - 23. Kývala (Pokorný), 40. Pokorný (Kývala), 59. Janeba (Štrbík, Pelc). Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3.
HC Slavia Praha: Uhlík - Rod, Žemlička, Jedlička, Novák, Török, Nádvorník, Burian, Knot "A", Brzák, Kotyra "C", Freisler, Fortelka, Kafka, Hložek, Löbl, Benda, Vacek, Tajovský, Hejna.
VHK ROBE Vsetín: Kohn - Žabčík, Surý, Pelc "A", Daněk "C", Pokorný, Štrbík, Hradil, Ptáčník, Žák, Vašíček, Kohout, Kývala, Janeba, Báchor, Brida, Tobola, Kovář, Štědrý.