Na závěr základní části junioři obrali o bod Spartu

Václav Trávníček • 15.02.2014

Poslední utkání základní části juniorské extraligy mezi Vsetínem a Spartou připomínalo houpačku, která se naplno rozjela od poloviny duelu. Nejprve v jednatřicáté minutě otevřeli skóre Holešovičtí, Valaši ovšem dvěma zásahy stav otočili. Přetahovaná pokračovala i ve třetí části a protože utkání vítěze během šedesáti minut nenalezlo, přišlo na řadu prodloužení. V tom o bonusovém bodu pro Pražany rozhodl třiadvacet vteřin před sirénou Brejcha.

ELJ - 36.kolo so 15.2.
HC Sparta Praha
4:3p((0:0, 2:2, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 31. Černoch (Brzobohatý), 40. Krudenc (Vacek, Černoch), 44. Brzobohatý (Březina, Chlapík), 65. Brejcha (Brém) – 32. Daněk (Pokorný), 35. Pokorný (Zvonek, Hruška), 42. Žabčík. Rozhodčí: Battěk, Würtherle - Svoboda, Špůr. Vyloučení: 4:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 34:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3.
HC Sparta Praha: Langer – Mikliš, Skřivánek, Vokurka, Bílek, Slavíček, Březina, Vacek, Schwamberger, Augustin, Arnošt, Soumelidis, Litera, Brzobohatý, Chlapík, Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Brejcha, Krudenc.
VHK ROBE Vsetín: Vlach – Žabčík, Hryciow, Hruška, Červínek, Vašíček, Hajda, Pokorný, Klečka, Kuchařík, Daněk, Forch, Surý, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Pancza, Zvonek, Tobola.