Mladší dorostenci si po sérii nezdarů spravili chuť s Olomoucí

Filip Bazala • 28.10.2013

Po pěti vítězných utkání v řadě přišly na řadu tři prohry za sebou. Mladší dorostenci Vsetína však napočtvrté ztratit body už odmítli a proti olomouckým kohoutům zabrali a vybojovali všechny body ve hře. Vítěznou branku vstřelil v 48. minutě David Kovář, jemuž přihrával Michal Weintritt, tedy autor první branky Valachů. V dalším zápase čeká vsetínské hokejisty zápas na hřišti Warrioru Brno.

EMD - 12.kolo po 28.10.15:00
HC Olomouc
2:1(1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. M. Weintritt (J. Weintritt), 48. Kovář (M. Weintritt, Ševčík) – 40. Husták (Horký, Dajčar). Rozhodčí: Dobeš – Janiš, Smilek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 29:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
VHK ROBE Vsetín: Matoušek – Augustin, Kašpar, Kostka, Krůžela, Nadymáček, Ševčík – Čechmánek, Dubnický, Gharibyar, Koňařík, Kovář, Lukáš, Šarman, J. Weintritt, M. Weintritt.
HC Olomouc: T. Urban – Beutl, Galvas, Holiš, Janků, Piska, Štreit – Beier, Dajčar, Hajšman, Horký, Husták, Pěcha, Podlaha, Skopal, M. Urban.