Mladší dorost po pěti utkáních padl, Valaši nestačili na Třinec

Dominik Tobola • 17.10.2013

Zatím nejlépe hrající celek Valachů po pěti vítězstvích padl. Vinou velmi nepovedené první třetiny podlehl nejmladší celek VHK na extraligové scéně vysoko 1:7. Úvodní periodu hrůzy pro domácí tým zakončil v 19. minutě Hrehorčák. Následně ve druhé části utkání Oceláři ještě navýšili manko na 0:7. Čestný úspěch zelenožlutých zaznamenal 11 minut před koncem Roman Čechmánek. Vsetínští mají šanci na nápravu hned v neděli, kdy na domácí půdě hodinu po poledni přivítají rivalitní Zlín.

EMD - 9.kolo čt 17.10.15:00
HC Oceláři Třinec
1:7(0:5, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 47. Čechmánek (Kovář, Weintritt M.) – 4. Roman (Hrehorčák), 11. Kofroň (Valíček), 13. Papaj (Przybyla), 15. Roman (Hrehorčák), 19. Hrehorčák (Kaukič, Roman), 23. Bárci (Matějka), 39. Kofroň. Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Škrobák P.. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 0:7, 1:7.
VHK ROBE Vsetín: Sachr (13. Matoušek) – Augustin, Kašpar, Kollár, Kostka, Krůžela, Nadymáček, Spálovský – Čechmánek, Dubnický, Gharibyar, Hrňa, Koňařík, Kovář, Lukáš, Šarman, Weintritt J., Weintritt M..
HC Oceláři Třinec: Ovčaří – Imrich, Klocek, Krzak, Marguš, Radzienciak, Rufer, Valíček – Bárci, Hrehorčík, Hladoník, Kalus, Kaukič, Kofroň, Matějka, Molin, Najsar, Papaj, Przybyla, Roman.