Junioři zvládli i druhý zápas soutěže a porazili Karvinou rozdílem třídy

Filip Bazala • 14.09.2014

Ke druhému zápasu zajížděli junioři Vsetína na led Karviné. Valaši byli od začátku lepším týmem na ledě, což se projevilo i ve vstřelených brankách. Těch nastříleli Vsetínští hned šest, což ve výsledku na dvě domácí trefy stačilo. Po prvních dvou kolech tak svěřenci trenéra Jenáčka drží stoprocentní bilanci získaných bodů. Udrží si statistiku i příští zápas proti Prostějovu?

LJ - 2.kolo ne 14.9.12:15
SK Karviná
2:6(0:2, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 29. Petrák (Pala, Kalus), 52. Czylok (Škorpík) – 5. Surý (Vaněk, Bouda), 13. Grygar (Kuchařík), 30. Vašíček (Mikula), 31. Surý (Vaněk, Štědrý), 60. Grygar, 60. Slováček (TS). Rozhodčí: Šutara – Hlavatý, Moravec. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 83. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6.
SK Karviná: Motálek, Buszta – Anestis, Kaleta, Kalus, Medve, Procházka, Trnený, Vlček – Czylok, Kasperlík, Kurowski, Němec, Orság, Pacas, Pala, Petrák, Škorpík, Václavík
VHK ROBE Vsetín: Stojar – Řezníček, Svozílek, Vašíček, Červínek, Zuzaník, Štědrý, Vaněk – Španko, Surý, Hořanský, Bumbál, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Slováček.