Junioři zvládli dramatický zápas v Písku. Rozhodla poslední třetina

Helena Hegeďová • 04.03.2024

Nedělní kolo patřilo zápasům napříč skupinami a Valaši se vydali do Písku. O den dříve na jihu Čech neuspěli dorostenci, jednoduché to neměli ani junioři, ale nakonec se jim podařilo tříbodové vítězství uhájit. Vsetín se dostal do dvoubrankového vedení, ale domácí dokázali na začátku třetí třetiny vyrovnat. Srovnaný stav ale nevydržel dlouho, protože Vsetínští dokázali velmi rychle odskočit na 3:2. I v tomto případě Králové vyrovnali a jako vítězná se tak nakonec ukázala až branka Davida Heinricha z 53. minuty.

Liga juniorů - 39. ne 3.3.18:15
IHC Králové Písek
3:4(1:2, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 15:42 Hofrajtr (Pittr, Lukáš; 5/5), 42:32 Hofrajtr (5/4), 46:32 Lukáš (Čunát, Kozlík; 5/5) – 02:16 Stodůlka (Mošnička; 5/5), 06:39 Ostrčil (Koláček; 5/5), 37:00 Šedlbauer (Koláček, Heinrich; 5/5), 52:35 Heinrich (Koláček, Ostrčil; 5/4). Rozhodčí: Turhobr – Hošťálek, Brtník. Diváci: 65. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4.

IHC Králové Písek: Schacherl – Lukáš, Prušák, Velíšek, Kozel, Čunát, Tolar – Pospíchal, Hohenberger, Hofrajtr, Kurfürst, Škrdlant, Pittr, Kozlík, Kretschmer, Dubský, Sládek, Hanzák.
VHK ROBE Vsetín: Pytel – Zedek, Šedlbauer, Machů, Fojtík, Herman, Hamřík, Mošnička – Stodůlka, Urge, Juráň, Cakl, Ostrčil, Hrdý, Koláček, Heinrich, Urbánek.