Junioři ztratili třetí utkání v závěru, v Třemošné se tak bude hrát i v sobotu

Helena Hegeďová • 22.03.2024

Třetí zápas čtvrtfinále junioři do vítězného konce nedotáhli. V Třemošné nezačali zápas zrovna nejlépe a už po třech minutách hry ztráceli na soupeře jednu branku. Utkání bylo plné tvrdých střetů a slovních přestřelek, nicméně Valaši dokázali do konce druhé třetiny skóre otočit. Pak ale přišlo vyrovnání ze strany Meteoru a klíčové oslabení Vsetína tři proti pěti, do kterého se Valaši dostali také vinou nevybíravé komunikace s rozhodčími. V této přesilovce se domácí dostali do vedení a poslední branku emotivního duelu přidali jako pojistku při vsetínské power play.

Liga juniorů - ČF3 pá 22.3.18:00
HC Meteor Třemošná
4:2(1:0, 0:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 02:43 Kaiser (Sieger, Krasanovský; 5/5), 43:28 Kaiser (Krasanovský, Sieger; 5/5), 58:40 Skala (Čarda, Krasanovský; 5/3), 59:47 Kaiser (5/5) – 21:21 Kovář (Hrdý, Ostrčil; 5/5), 37:49 Urge (Mošnička; 5/4). Rozhodčí: Hacaperka – Beneš, Kubas. Diváci: 67. Vyloučení: 7:11. Využití: 1:1. Střely na branku: 4:2. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.

HC Meteor Třemošná: Ženíšek – Tran Le, Malý, Holubec, Čarda, Skala, Hnát – Pluhař, Kaiser, Beníšek, Krasanovský, Fábera, Chromek, Sieger, Kuneš, Krištof, Albrecht.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Šedlbauer, Mošnička, Machů, Fojtík, Hamřík, Herman, Zedek – Heinrich, Urge, Žárský, Juráň, Cakl, Dědek, Ostrčil, Hrdý, Koláček, Stodůlka, Kovář, Urbánek.

Rostislav Vlach (VHK ROBE Vsetín): Já si myslím, že dvě třetiny jsme hráli velice dobře. Měli jsme spoustu šancí, které jsme neproměnili. Za stavu 2:1 jsme měli minimálně pět šest tutovek, kdybychom proměnili alespoň jednu, nebo dvě šance, tak by bylo po zápase. V závěru třetí třetiny jsme si bohužel hlavně svou nedisciplinovaností ten zápas prohráli sami. Nemůžeme být před koncem zápasu vyloučení do tří jenom kvůli tomu, že kecáme s rozhodčími. To je z naší strany velice špatné, a pokud to nezlepšíme, tak nemůžeme vyhrávat.