Junioři přehráli rakouský tým Štýrského Hradce

Filip Bazala • 22.08.2013

K sedmému přípravnému zápasu nastoupili svěřenci trenéra Jenáčka na domácí led, na kterém vyzvali rakouský tým Štýrský Hradec. Valaši od úvodu diktovali tempo a po zásluze šli do vedení. Na to hosté ještě stačili reagovat, ale od druhé třetiny už byla převaha více patrná a do branky gólmana Stilla nakonec Vsetín nasázel osm branek. Další přípravný zápas odehrají Valaši 23.8. v Bratislavě.

Příprava - přát. čt 22.8.15:00
Moser Medical Graz99ers
8:2(1:0, 4:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 9. Zvonek (Pokorný), 25. Pokorný (Zvonek), 26. Abdul, 32. Stodůlka (Abdul), 40. Abdul (Stodůlka, Hryciow), 45. Tobola (Pokorný, Ščotka), 52. Pancza (Surý, Kuchařík), 55. Vašíček (Klíma, Forch) – 24. Schrötfner (Dreymann), 28. Laritz (Gratzer). Rozhodčí: Husička (41. Škrobák M.) – Smilek, Škrobák M (41. Škrobák P.). Diváci: 95. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 8:2.
VHK ROBE Vsetín: Veselý – Ščotka, Koutský, Červínek, Surý, Pokorný, Hryciow, Forch, Klíma, Pancza, Tobola, Vašíček, Zvonek, Hajda, Stanislav, Abdul, Hruška, Stodůlka, Kuchařík, Žabčík.
Moser Medical Graz99ers: Still – Seidl , Konrad, Pohl, Zierer, Laritz, Gratzer, Dreymann, Soritz, Simurka, Schiechl, Matter, Rieberer, Lammer, Trost, Schrötfner, Andraschko.