Junioři: VIT - VSE 1:1 - Góly padaly pouze v přesilovkách

Michal Kubáň • 11.10.2005

V í t k o v i c e - S třetími Vítkovicemi uhráli junioři v sobotu remízu 1:1. Vítkovice otevřely skóre v přesilovce, když se trefil Michal Novák. Vsetín dlouho bojoval nakonec se sedm minut před koncem zápase zápasu trefil Marek Knebl, a zařídil tak Valachům remízu. Junioři s deseti body okupují osmé místo v moravské skupině, o bod více má Olomouc. Ve čtvrtek 13.10. poměří junioři na domácím ledě své síly s Kometou Brno.

- 12.kolo so 8.10.16:30
HC Vítkovice Ridera
1:1(0:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 29. Novák Michal - 54. Knebl (Davídek, Ostrčil). Rozhodčí: Mikula - Tuizal, Vengřín. Vyloučení: 10:13.navíc Dědek (VSE) 10 min. OT, Pelikán (VSE) 5+OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 28:27.
HC Vítkovice Ridera: Vašíček - Falter, Flašar, Kubala, Měkýš, Palík, Prokop, Rozsypal - Hrubý, Káňa J. Káňa T. - Kolařik, Křivák, Novák - Rehuš, Roman, Sklenář - Sturzt, Tejkl, Valušiak, Velecký
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Dalecký, Hrad O. Novák, Ostrčil, Pelikán, Pokora, Urban - Buš, Davídek, Dědek - Hrňa, Hruška P., Knebl - Navrátil, Nesrsta, Podešva - Uhlár, Haschka