Junioři: VSE - YTG 5:7 - Zápas jako na houpačce skončil bez bodů

Michal Kubáň • 08.10.2005

V s e t í n - Junioři prohráli ve čtvrtečním zápase na domácím ledě s Ytongem Brno vysoko 5:7. V utkání se čtvrtým týmem v tabulce moravské skupiny padaly branky jako na houpačce. Vždy na začátku druhé a třetí třetiny hosté skórovali a Valaši vždy dotahovali jednobrankový náskok, v závěru soupeř trefou do prázdné branky pojistil skóre na konečných 7:5. Dvěmi asistencemi vynikl Dědek a jeden gól a jednu branku domácích zařídil Davídek.

- 11.kolo čt 6.10.17:30
Ytong Brno
5:7(1:1, 2:3, 2:3)
Branky a nahrávky: 4. Pokora (Dědek, Novák), 23. Hrňa, 28. Buš (Dalecký), 48. Dalecký (Ostrčil), 60. Knebl (Dědek) - 2. Lojek (Rusek), 22. Rusek (Hudcovský, Václavovič), 23. Půček (Němec, Kozárek), 29. Půček, 41. Šůrek (Obdržálek), 51. Štěpánek (Dej), 60. Obdržálek (Rusek). Rozhodčí: Husička - Čech, Chytil. Vyloučení: 4:8, navíc Hruška P., Dalecký (oba VSE) 10 min. OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 120. Střely na branku: 43:24.
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Novák, Dalecký, Ostrčil, Pelikán, Stříteský, Pokora - Buš, Davídek, Dědek - Hrňa, Hruška P., Knebl - Navrátil, Nesrsta, Podešva, Pokora
Ytong Brno: Švaříček - Bačák, Burzík, Černý, Ekl, Florián, Žalud - Dej, Hudcovský, Janák - Kozárek, Kučera, Lojek - Němec, Obdržálek, Půček - Rusek, Sokolovskij, Štěpánek, Šůrek