Junioři: ZLN - VSE 3:2 - První letošní mini-derby neuspěšné

Michal Kubáň • 03.10.2005

Z l í n - Vsetínští naskočili do mini-derby s obrovskou vervou a hned v 15. vteřině otevřel skóre Knebl. Hamé zareagovalo bleskově a již v čase 1:08 srovnal Piluša. O sedm minut později šel Zlín do vedení, když se trefil Suk. Rázem se hra srovnala a gólový brankostroj se rozjel až ve 36. minutě, když se trefil Korčák. Vsetín stačil v závěru korigovat stav na konečných 3:2, když se trefil Novák.

- 9.kolo so 1.10.12:00
Berani Zlín
3:2(2:1, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Piluša (Suk, Vaněk), 8. Suk (Vaněk, Bořuta), 36. Korčák (Matějka, Mikšovský) - 1. Knebl (Davídek), 60. Novák (Dědek). Vyloučení: 7:3. navíc Ciupa (VSE) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 20:31
Berani Zlín: Sedlář - Bořuta, Bahula,Karlíček, Kočíca, Přikryl, Záhorovský - Brunec, Klabačka, Kočák - Matějka, Mikšovský, Ondráček - Piluša, Staša, Stuchlík - Suk, Vaněk, Vartovník
VHK ROBE Vsetín: Verlič - Novák, Dalecký, Hrad, Ostrčil, Pelikán, Urban - Buš, Ciupa, Davídek - Dědek, Hrňa, Hruška P. - Knebl, Navrátil, Nesrsta - Podešva, Uhlár,