Detail zápasu

HC LERAM Orli Znojmo
5:3(1:3, 2:0, 2:0)
Branky VHK: Půček, Kočí.
VHK ROBE Vsetín: Křenek, Hrabina - Kovář, Sovjáková, Calaba, Kuchařík, Půček - Houser, Velikovský, Cypris, Kočí, Urban - Polách, Vindiš, A.Kašpar, Boháč, Tyralík - Heryán, Hrňa

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Tak, jak jsme dokázali v sobotním zápase zvrátit nepříznivý stav zápasu proti Uherskému Ostrohu, tak nám dneska zvrátil výsledek utkání tým Znojma. Od poloviny 2. třetiny jsme přestali úplně hrát a vyhraný zápas jsme bohužel prohráli. Zase jsme doplatili na naprosto nedůrazné zakončení a dnes to dokonce bylo ze samostatných nájezdů, kterých bylo minimálně 6 a z toho jsme nedali žádnou branku. Potom se nemůžeme divit, že prohráváme zápasy. Rovněž nám již delší dobu chybí agresivní forchecking a důsledný bekchecking našich hráčů. Příští zápas nás čeká tým z Kroměříže a musíme zabrat. Nebude to vůbec jednoduchý zápas, ale musíme makat a věřím, že se naše hra zlepší."