Detail zápasu

SKMB Boskovice
5:1(1:0, 1:0, 3:1)
Branka VHK: Dědek.
VHK ROBE Vsetín: Křenek, Hrabina - Polách, Houser, Calaba, Dědek, Kuchařík - Kočí, Vindiš, Půček, Turek, Urban - Cypris, Chrástecký, A.Kašpar, Velikovský, Boháč, M.Kašpar, Heryán.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Soupeře jsme přestříleli ale bohužel nám to nepomohlo. Myslím si, že jsme byli od druhé třetiny lepším týmem a jednoznačně jsme měli zápas vyhrát. Celý problém je v tom, že neumíme dát branku, vytvořit si takovou příležitost na zakončení, abychom skórovali. Pokud bychom Boskovicím dali dva nebo tři góly, vypadal by zápas určitě jinak. Výborně jim zachytal brankář, který pochytal jak naše samostatné nájezdy, tak naše střely, které ale nemají razanci a bohužel jako již třetí zápas po sobě jsme v této dovednosti neúspěšní."