Detail zápasu

KL4 - 16.kolo ne 1.12.
Berani Zlín
6:14
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Turek Adam, Krajčík Filip, Antolák Radek, Mikula Vojtěch, Kovář Filip, Boháč Robin.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Do utkání jsme nastoupili dobrým výkonem, který trval bohužel jen 1. třetinu. Dále nám nevycházely přihrávky, odskakovaly nám kotouče od hokejky a musím říct, že soupeř byl od 2. třetiny jasně lepším týmem. Byli u všeho dříve a hráli na kompletní tři trojice a šlo to poznat, jelikož měli sil a energii na rozdávání. Zdálo se mi také, že zaostáváme co se týká práce s kotoučem na malém prostoru - to musíme do příštích zápasů zlepšit. Jinak klukům děkuji za odvedený výkon a věřím, že v odvetě dokážeme soupeře ze Zlína potrápit a uhrát lepší výsledek."