Detail zápasu

KL3 - 16.kolo so 7.12.
HC Uherské Hradiště
6:7
VHK ROBE Vsetín: Knebl Dan, Juráň Matěj, Ostrčil Tobiáš, Kovář Filip, Chovančík Petr, Sovják Jakub, Krňová Martina, Šedlbauer Matěj, Galda Petr, Zeťák Matěj.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Po prvním zápase jsme se snažili společně s trenérem Tomášem Kohnem promluvit dětem trochu do duše a řekli jsme si pár věcí, jak musí přistupovat k utkáním a jak se bojuje za VHK Vsetín. Že to není sranda prohrávat a že pokud chceme vyhrávat, musíme jít do toho všichni naplno a na srandičky není čas. Pohyb na hřišti, který nám jednoznačně chyběl v 1. utkání proti Valašskému Meziříčí, se zlepšil, kluci také více dodržovali postavení a rozestavení a hlavně konečně bojovali všichni tak. jak se patří. Myslím si, že jsme z toho měli všichni po zápase radost a to je pro kluky důležité. Pokud se nevyhrává, někteří kluci to potom těžce nesou a špatně se jim potom hraje. Doufám, že v takovém výkonu, který kluci předvedli proti silnému Uherskému Hradišti, budou pokračovat i nadále a chyby, které samozřejmě v zápase byly, se nám budou snadněji odstraňovat. Děkuji klukům za pěkný zážitek z druhého utkání a doufám, že nám to tak půjde i nadále."