KL3 - 15.kolo so 7.12.
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:8
VHK ROBE Vsetín: Knebl Dan, Juráň Matěj, Ostrčil Tobiáš, Kovář Filip, Chovančík Petr, Sovják Jakub, Krňová Martina, Šedlbauer Matěj, Galda Petr, Zeťák Matěj.

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, bohužel pro nás nám to trvalo pouze 10 minut 1. třetiny, kdy jsme vedli po krásných akcích 2:0. Potom jako kdybychom přestali úplně hrát, začali jsme předržovat puky, neobsazovali jsme si hráče a soupeř toho využil. Tento zápas jistě nepatřil k těm, které bych považoval za dobře odehrané. Připadá mi, že vždy potřebujeme čas na to, abychom se rozehráli a druhý zápas je potom vždy lepší. Kluci se musí naučit, že se musí k zápasu přistoupit naplno a nic nevypustit. Musíme zapracovat také na pohybu některých dětí a zlepšit bruslení, které je z mého pohledu nejdůležitější věcí, kterou musí kluci v této věkové kategorii zvládnout. Stává se nám, že stojíme na dvou nohách a soupeř bruslí - to je špatně a je potřeba to děti odnaučit."