Detail zápasu

KL4 - CH14 út 4.3.
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:5
VHK ROBE Vsetín: Křenek Tomáš, Růžička Daniel, Mikula Vojtěch, Kovář Miroslav, Kovář Filip, Turek Adam, Juráň Matěj, Machů Josef, Antolák Radek, Stupka Jan, Matějíček Jan, Janáč David, Zigmund Tomáš, Chovančík Petr, Ostrčil Tobiáš, Zeťák Matěj, Velikovský Jakub.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Z naší strany to bylo špatné utkání, nedařilo se nám vůbec nic. Bohužel jsme měli v tomto zápase svázané ruce a soupeř toho využil. Dělali jsme zbytečné chyby, které soupeř potrestal. Měli jsme několik brankových příležitostí, ale chybělo nám klidné zakončení. Pokud hráč dostal přihrávku, většinou to skončilo ztrátou puku a nemohli jsme si tak přihrát a vytvořit si lepší příležitost na střelení branky."