Detail zápasu

KL4 - CH13 ne 16.3.
HK Kroměříž
8:2
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Kovář Miroslav, Antolák Radek, Kovář Filip, Turek Adam, Mikula Vojtěch, Juráň Matěj, Machů Josef, Matějíček Jan, Ostrčil Tobiáš, Stupka Jan, Janáč David, Zeťák Matěj, Zigmund Tomáš, Chovančík Petr, Kovář Pavel.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Dnešní zápas s Kroměříží se mi těžko hodnotí. Zklamali mě kluci, kteří by měli být oporami týmu a také mladí kluci se příliš nepředvedli. Působili jsme na ledě úplně odevzdaným dojmem. Místo toho, abychom se soustředili na hru, tak se opět všichni soustředili spíš na to, jak hrají ostatní spoluhráči. Blíží se nám přípravný zápas s Trenčínem před turnajem v Jihlavě a jednoznačně se musíme semknout a začít fungovat jako kolektiv. Je teď na nás na trenérech, abychom vytvořili v šatně a ledě dobrou atmosféru a v dobré náladě a s chutí do hokeje odcestovali do Jihlavy."