Detail zápasu

KL4 - CH11 ne 2.3.
HC Brumov-Bylnice
3:3
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Mikula Vojtěch, Kovář Miroslav, Turek Adam, Kovář Filip, Krajčík Filip, Juráň Matěj, Machů Josef, Stupka Jan, Matějíček Jan, Antolák Radek, Janáč David, Zeťák Matěj, Zigmund Tomáš, Ostrčil Tobiáš, Velikovský Jakub.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Dnes opět vyrovnaný zápas z obou stran. Třikrát jsme v tomto roce hráli se 4. třídou s Brumovem - Bylnicí a třikrát jsme remizovali. Dnes jsme měli blízko k tomu, abychom si odváželi vítězství, ale bohužel se nám nepovedl závěr utkání a stav 1:3 jsme neudrželi a soupeř nám v závěru utkání po dvou našich chybách vyrovnal. Škoda, že se nám nepodařilo proměnit opět strašně moc brankových příležitostí, pokud bychom naše šance proměnili, odváželi bychom si vítězství. Teď nás čeká poslední a nejsilnější soupeř Kroměříž, kde máme co napravovat a doufám, že se kluci o výsledek poperou, jelikož je to jejich poslední soutěžní zápas."