Detail zápasu

KL4 - CH9 so 22.2.
Berani Zlín
10:5
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Turek Adam, Mikula Vojtěch, Krajčík Filip, Kovář Miroslav, Matějíček Jan, Machů Josef, Kovář Filip, Stupka Jan, Boháč Robin, Janáč David, Velikovský Jakub, Zigmund Tomáš, Ostrčil Tobiáš, Kovář Pavel.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Dnešní zápas bych hodnotil kladně z pohledu zlepšeného chování dětí na střídačce a v kabině. Co se týká samotného utkání, kluci byli většinou na kotouči a nemuseli tolik bránit, tak se jim jistě hrálo dobře. Soupeř dokázal pohrozit hlavně z rychlých průniků kolem našich obránců, kteří než se otočili, tak soupeř byl už u naší branky. Také jsme měli dostatek času na rozehrávku z obranného pásma, jelikož nás kluci ze Zlína nenapadali. Stále nám v zápasech chybí aktivní přístup k soupeři, dobruslování a odebírání kotouče, více si přihrávat a uvolňovat se do volných prostorů na hřišti. Musíme také zrychlit pohyb - výbušnost a dynamiku některých hráčů. S výsledkem jsem spokojený a každá výhra je pro nás důležitá ke zvýšení si sebevědomí do dalších utkání."