KL4 - CH8 so 15.2.
Berani Zlín
8:4
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Turek Adam, Mikula Vojtěch, Krajčík Filip, Kovář Miroslav, Matějíček Jan, Juráň Matěj, Machů Josef, Kovář Filip, Stupka Jan, Janáč David, Zigmund Tomáš, Ostrčil Tobiáš, Šedlabuer Matěj, Chovančík Petr.

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Soupeř ukázal svou sílu. Rozdíl mezi soupeři byl znát od začátku utkání i když výsledek 4:3 po dvou třetinách tomu nenasvědčoval. Kluci ze Zlína byli aktivnější, bruslařsky vyspělejší a týmově odhodlanější, také v herních dovednostech jsme zaostávali. Kluci vůbec nehrají, pokud nejsou v držení kotouče. Pokud jde na led pět kluků, všech pět jich musí být v pohybu a za jednu minutu, co jsou na hřišti, musí podat stoprocentní výkon - toto rozhodně musíme do dalších zápasů změnit. Nehráli jsme aktivně a co se týká hry v obranném pásmu, tak to se nedá ani popsat slovy. Úplně se vytrácí týmová hra a negativní atmosféra z kabiny se začíná přenášet do zápasů."