KL4 - CH7 ne 9.2.
HC Bobři Valašské Meziříčí
5:5
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Turek Adam, Mikula Vojtěch, Krajčík Filip, Kovář Miroslav, Matějíček Jan, Juráň Matěj, Machů Josef, Kovář Filip, Stupka Jan, Boháč Robin, Janáč David, Velikovský Jakub, Zigmund Tomáš, Ostrčil Tobiáš.

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Začátek utkání pro nás nezačal vůbec dobře, dostali jsme dva rychlé góly. Naštěstí se nám podařilo výsledek srovnat, ale poté jsme opět další tři branky inkasovali a rázem jsme prohrávali 2:5. Jsem rád, že se nám podařilo zápas vyrovnat a dokonce si myslím, že ve třetí třetině jsme soupeře jasně přehrávali a měli jsme minimálně tři naprosto vyložené brankové příležitosti, které jsme měli proměnit a odváželi bychom si vítězství. Musíme zlepšit náš vstup do utkání a kluci se musí již při rozcvičce soustředit přímo na zápas. Často se nám stává, že naše první třetina je ospalá a než se někteří kluci proberou, tak je konec zápasu."