Detail zápasu

KL4 - CH6 ne 2.2.
HK Kroměříž
3:9
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Kovář Miroslav, Matějíček Jan, Turek Adam, Mikula Vojtěch, Kovář Filip, Machů Josef, Juráň Matěj, Boháč Robin, Stupka Jan, Ostrčil Tobiáš, Janáč David, Zeťák Matěj, Velikovský Jakub, Zigmund Tomáš, Kovář Pavel.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): „Dnešní zápas se nám nepovedl. Jednoznačně jsme zaostávali v bruslení a herních dovednostech. Naše hra byla zmatečná od začátku utkání až do konce. Výsledek 1:2, který jsme dlouho udržovali, byl z mého pohledu spíše otázkou štěstí. Vůbec si do zápasu nepřenášíme herní dovednosti, které se v trénincích učíme (kličky, klamání a fintování, přihrávky, střely a to vše v pohybu). Také nás trenéry zaráží chování některých hráčů jak při utkání, tak v kabině. Jejich výroky a odmlouvání vůči nám trenérům jsou někdy až zarážející a s tím je potřeba něco dělat. Také to, jak se kluci k sobě chovají, je nepřípustné. Kazí to atmosféru ze zápasu a přenáší se to do hry a tréninků. Pořád to jsou děti a nedokážou spoustu věcí chápat tak, jako dospělý člověk. Jsou ale hranice, které by měly znát. Prohrát je ve sportovním odvětví normální a běžné, důležité je, jak s tím naložíme a jaké to pro nás bude mít ponaučení.“