Detail zápasu

KL4 - CH5 ne 26.1.
HC Uherské Hradiště
2:3
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Matějíček Jan, Kovář Miroslav, Turek Adam, Boháč Robin, Juráň Matěj, Velikovský Jakub, Mikula Vojtěch, Krajčík Filip, Kovář Filip, Stupka Jan, Ostrčil Tobiáš, Janáč David, Machů Josef, Kovář Pavel, Zigmund Tomáš.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Před samotným zápasem s Uherským hradištěm byla motivace kluků prvotním cílem před nástupem do utkání. Věděli jsme, že jsme den před tímto zápasem odehráli co se týká psychické stránky špatné utkání s Brumovem a to jsme museli napravit. Zlepšit přístup hráčů k utkání, motivovat kluky k hokeji a zapomenout na řeči vůči rozhodčím - to byla první věc, na kterou jsem kluky upozorňoval. Zápas byl vyrovnaný až do samotného konce, jsem rád, že kluci hráli hokej a soustředili se na svůj výkon. Pochvala patří také brankářům, kteří nás v některých momentech zápasu podrželi a dokázali nás udržet ve hře. Vítězství si kluci vychutnali spolu s rodiči, kteří byli fantastičtí po celou dobu zápasu, fandili, hnali kluky k lepšímu výkonu a tak to má být. Tento týden nás čeká jedno z nejtěžších utkání proti Kroměříži a doufám, že se nám podaří navázat na výkon, který jsme předvedli proti Hradišti."