Detail zápasu

KL4 - CH4 so 25.1.
HC Brumov-Bylnice
4:4
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Matějíček Jan, Kovář Miroslav, Turek Adam, Dědek Matyáš, Boháč Robin, Juráň Matěj, Velikovský Jakub, Mikula Vojtěch, Krajčík Filip, Kovář Filip, Stupka Jan, Ostrčil Tobiáš, Janáč David, Machů Josef.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Klukům se nedá vytknout snaha, kterou v zápase předváděli, bohužel v tomto zápase hrála psychika dětí velkou roli. Již od první třetiny se kluci spíše jak na zápas soustředili na výkon rozhodčího v zápase a zapomínali hrát hokej. Někdy je hodně složité u tak malých dětí vytvořit návyk na hru a soustředěnost na zápas, jelikož se pořád cítí ukřivděně vůči verdiktům rozhodčího. Potom se to přenáší na výkon celého mužstva, negativní nálada se převede na celý tým a radost ze hry se vytrácí. Jsem rád, že se nám za nepříznívého stavu 3:4 podařilo zápas vyrovnat na 4:4 a uhrát remízu, která je pro nás důležitá."