Detail zápasu

KL4 - CH2 ne 12.1.
Berani Zlín
6:6
VHK ROBE Vsetín: Křenek Tomáš, Růžička Daniel, Mikula Vojtěch, Turek Adam, Antolák Radek, Matějíček Jan, Machů Josef, Juráň Matěj, Velikovský Jakub, Kovář Filip, Ostrčil Tobiáš, Boháč Robin, Stupka Jan, Janáč David, Zeťák Matěj, Kovář Pavel.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "V dnešním zápase nám chyběla finální koncovka. Trápili jsme se již od začátku utkání a neproměňovali jsme doslova finální šance. Řekl bych, že jsme byli lepším týmem a spoustu času jsme hráli také v ÚP. Na druhou stranu musím také říct, že naše hra v OP je špatná a musíme se více koncentrovat i na hru v obraně. Stává se nám, že hodně propadáme a soupeř nám jezdí sám na branku - pokud všichni hráči nevytváří tlak na soupeře hned v ÚP, tak potom z toho pramení soupeřovy úniky. Taky máme problém hrát situaci 1:1 z pohledu obranné činnosti - v tomto směru jsme hodně pasivní. Každopádně děkuji klukům, že zápas nevzdali a hráli až do konce a podařilo se nám zápas ze stavu 3:6 srovnat na 6:6."