Detail zápasu

KL4 - CH1 ne 5.1.
Berani Zlín
15:4
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Křenek Tomáš, Kovář Miroslav, Matějíček Jan, Turek Adam, Antolák Radek, Krajčík Filip, Dědek Matyáš, Kovář Filip, Mikula Vojtěch, Boháč Robin, Juráň Matěj, Janáč David, Zeťák Matěj, Machů Josef, Stupka Jan, Kovář Pavel, Ostrčil Tobiáš.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Musím klukům pogratulovat k předvedenému výkonu a doufám, že si udržíme herní pohodu i v dalších utkáních. Oproti jiným zápasům se nám podařilo proměňovat gólové příležitosti a z toho jsme těžili. Musíme ale zlepšit pohyb hráčů na ledě a více pomáhat směrem vzad. Je pěkné, že jsme aktivní směrem vpřed, ale čekají nás zápasy, kde se budeme muset zaměřit na obrannou hru. Také nám schází klid na hokejce, zbytečně se zbavujeme puku a kluci se musí v této věkové kategorii naučit, že odpalování puku k hokeji nepatří."