Detail zápasu

KL4 - 20.kolo ne 15.12.
Berani Zlín
3:13
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Turek Adam, Mikula Vojtěch, Kovář Miroslav, Boháč Robin, Krajčík Filip, Antolák Radek, Kovář Filip, Ostrčil Tobiáš, Juráň Matěj.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Začátek utkání se nám podařil, ale to bylo všechno. Připadá mi, že se kluci těší na přechod na velké kluziště a do zápasu jistě nedali tolik, jak bych si představoval. Třetí trojice byla poskládaná s mladých kluků, takže jim nejde nic moc vyčítat, ale od 1. trojice a 2. trojice jsem čekal více. Hrajeme hodně dopředu, ale zapomínáme, že hokej se hraje i dozadu a na tom musíme zapracovat (Nevracíme se, máme volné hráče před brankou, kteří nám dávají góly). Z tohoto utkání nejsem nadšený a myslím si, že máme na víc."