Detail zápasu

KL4 - 17.kolo ne 1.12.
HC Bobři Valašské Meziříčí
7:5
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Turek Adam, Krajčík Filip, Antolák Radek, Mikula Vojtěch, Kovář Filip, Boháč Robin.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "Proti Valašskému Meziříčí jsme zatím pokaždé dokázali zvítězit, ale tentokrát jsme podlehli 5:7, kdy nám utekla hlavně 1. třetina, která skončila 0:4. Musím říct, že VM má jednoho z nejlepších brankářů, jaké v soutěži 4. tříd registruju a naše střelecká nemohoucnost šla vidět. Musíme potrénovat více zakončení a věnovat se této herní dovednosti. Myslím si, že jsme herně byli lepším týmem a kluci na to, že měli v nohách zápas a hráli celou dobu na dvě trojice, tak to vydrželi a bojovali až do konce. Pochvala patří kluků za výdrž a já věřím, že se nám to začne přenášet postupem času i do utkání."