KL4 - 12.kolo ne 17.11.
HK Kroměříž
8:15
VHK ROBE Vsetín: Růžička Daniel, Kovář Miroslav, Turek Adam, Krajčík Filip, Antolák Radek, Mikula Vojtěch, Kovář Filip.

Lubomír Konečný (trenér Vsetína: "Kroměříž jsme znali již z 1. utkání na domácím ledě, kdy jsme remizovali 13:13 a proto jsem věděl, že to je silný soupeř na kterého je potřeba se dobře připravit. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem, podařilo se nám proměnit hodně brankových příležitostí oproti 1. utkání. Bohužel máme nedostatek hlavně ve 3. třetině, kdy se nedokážeme již tolik soustředit na zápas a dostáváme zbytečně moc branek, proto je potřeba hrát a motivovat kluky k tomu, že zápas není vyhraný po 2. třetinách, ale musí se bojovat až do konce, nakonec nám velký počet branek stačil k zaslouženému vítězství. Každopádně fyzická kondice dětí je špatná a musíme to zlepšit do dalších utkání. Děkuji klukům za vyhraný zápas."