Skvěle! Mladší dorostenci porazili Slezan a stoupají tabulkou vzhůru

Filip Bazala • 26.09.2013

Vsetínští mladší dorostenci si letos zatím nevedou vůbec špatně. Po pěti utkáních mají na kontě devět bodů za tři vítězství. Ve dvou dalších prohraných utkáních hráli svěřenci trenéra Weintritta dobře, ale neměli už tolik štěstí v zakončení. Brankář Matoušek v zápase se Slezanem slaví první shootout. U všech branek se podílel David Kovář, který jednu vstřelil a na další dvě přihrál Michalu Weintrittovi.

EMD - 5.kolo čt 26.9.11:00
Hokejový klub Opava
0:3(0:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 29. Kovář (Dubnický), 53. Weintritt M. (Kovář), 56. Weintritt (Kovář). Rozhodčí: Pelc – Lasák, Boháč. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 16:49. Průběh utkání: 0:3.
Hokejový klub Opava: Huzlík – Cibulka, Hadamczik, Janošek, Lelek, Šafarčík, Štěpánek – Bohanos, Fajkus, Frydrych, Hladoník, Kosina, Kvasnica, Langer, Pělucha.
VHK ROBE Vsetín: Matoušek – Augustin, Kollár, Kostka, Krůžela, Nadymáček, Ševčík, Spálovský – Čechmánek, Dubnický, Gharibyar, Kovář, Maniš, Šarman, Weintritt J., Weintritt M.