Dorost: Valaši neutrhli v Hradci ani bod

Viktor Krus • 17.01.2009

V s e t í n – Po pátečním skvělém výkonu zavítali Vsetínští do Hradce Králové, se kterým měli negativní bilanci. V první třetině tahal za delší konec provazu Hradec Králové, neboť v 19. minutě dal úvodní branku. Valaši druhou třetinu zabrali a v rozmezí jedné minuty šli do vedení na 2:1. Hosté ovšem nechtěli v domácím prostředí selhat a do konce druhé třetiny dvěmi brankami otočili skóre na svou stranu. V závěrečné třetině se rozhodlo, když Hradec Králové během dvou minut přidal další dvě branky a definitivně odradil Valachy od dalšího zvratu skóre. Hráči trenéra Jenáčka tedy podlehli Hradci Králové v důležitém souboji o postavení v tabulce 2:5.