Valaši prohráli, tři body zůstavají v Břeclavi

Kristýna Guricová • 18.10.2008

B ř e c l a v – Vsetínští hokejisté vyrazili v rámci 11. kola na led Břeclavi. Utkání jistě nezačalo tak, jak by si žlutozelení přáli, již ve 4. minutě totiž celek Viktora Hlobila prohrával o jeden gól. Do konce první části a ještě značnou chvíli třetiny druhé se hra odvíjela bez brankového přídělu a to platilo až do minuty 37., kdy se podruhé v utkání prosadil Štěpán Hrůza (2:0). Valaši ale nezaháleli a Josefu Šimkovi stačilo pouhých 88 vteřin ke snížení břeclavského vedení. Jelikož vstupovali hosté do závěrečné části s jednobrankovým mankem a ta patřila gólově pouze Břeclavi, vracejí se hokejisté VHK na Valašsko s prázdnou.

- 11.kolo so 18.10.17:00
HC Břeclav
3:1(1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Hrůza (Pazdera), 37. Hrůza, 48. Laga (Hrůza, Pazdera) - 38. Šimek (Vaněk). Diváci: 456. Vyloučení: 6:12, navíc Ašer (VSE) OT 10 minut Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
HC Břeclav: Chvátal - Raška, Burian, Laga, Novák, Šimeček, Sladký - Hrůza, Pazdera, Mífek - Karný, Barák, Nohel - Kurial, Čikl, Veselský – Kroupa, Lechner.