Ptejte se: Stanislav Pavelec

Na dotazy fanoušků odpovídá jednatel Valašského hokejového klubu, pan Stanislav Pavelec.

UPOZORNĚNÍ: Redakce si vyhrazuje právo mazat dotazy vulgárního či urážlivého charakteru, případně otázky, které již byly položeny.

Zobrazuji otázky 1 - 6 z 6 otázek v této kategorii celkem.

Jan Ludvík 5.11.2010, 16:52
Josef Tyfa 6.11.2010, 18:13
Jan Zelenka 17.11.2010, 20:19
Dobry vecer,
Jen se chci zeptat, proc ostatni kluby z dolnich pater tabulky alespon nekdy vyhraji venku a my tam jedeme jak na porazku.Tyto tristni vysledky posledni doby odrazuji i skalni fanousky hokeje na Vsetine.Je smutne,ze fanousci porad veri a vysledky a muzstvo se nemeni(porad stejne-jako by to bylo vsem jedno).Utocnici jsou spise pro srandu a presilovky jsou za trest.
Aleš Tovaryš 17.11.2010, 22:21
Tento rok je asi cil udržet se v 2 lize že pane Pavelec
Standa Dřevák 18.11.2010, 10:38
Zdravím Stando,

jak vidím, tak žádné radikální kroky zřejmě neproběhly.
1) Z 9b, které šly získat doma, jsme vyvalčily 4b. Když už ani doma nevyhráváme, tak to je k pláči. Na smůlu v koncovce se nelze vymlouvat celou sezónu, skutečně se musím smát redaktorovi, který neustále píše: ”Vsetín zradila koncovka” Po shlédnutí tréninku mužů, juniorů, dorostenců a žákovských mužstev, je trénink mužů parodii na hokej. Cvičení, které dělají žáci v 5-6 třídách, co sotva chápou pointu hokeje a to samé dělají muži, to je k zamyšlení, ne? Žádné přesilovky, cvičení 2 na 1, 3 na 2, atd., můžeme pokračovat. Pak už se nedivím, když hrajeme přesilovku, že je to spíš za trest a nikdo neví co hraje. Jen mě udivuje, že v ostatních klubech se mění trenéři, bylo tomu i loni, kdy jste vyhodily Hlobila, který měl aspoň výsledky a Jurík je tu neustále jak přikovaný řetězem. Zřejmě jsem pochopil, že naším cílem bude soupeřit v baráži, protože motivace zde není vůbec žádná, jinak by hráči jako je Spitzer, Šafařík aspol. hráli jinak, tak jak psal jeden fanoušek na foru, že Šafařík hraje min. o 70% hůř než v 1.lize. Rozhodně neviním tebe ani hráče, ale trenéry, kteří můžou za špatnou koncovku a zejména neumí sladit mužstvo a namotivovat ho v těžkých chvílích. Když dáme na lavičku rolbaře Staňu, tak výsledky budou stejné, tak proč držet nějaké neschopné lidi a platit jim za špatně odváděnou práci.
2) Jakým způsobem chceš udržet dorostence Slováčka s Pelcem, kteří 100% příští rok opustí Vsetín a půjdou za lepším, protože motivace v podprůměrném týmu 2.ligy asi nikoho neláká a Vsetín opět přijde o velké talenty.

Přeju hodně stěstí v bitvě o play-off a doufám, že aspoň tam se letos dostaneme.
Standa
Petr Balhárek 21.11.2010, 13:26
Dobrý den Stando,
v jedné z níže uvedených otázek jste odpověděl, že s posílením můžstva se budete snažit něco udělat. Máme to chápat tak, že přijdou noví hráči, kteří se stanou kmenovými a nebo se bude jednat o hostování, popř. výpomoc jen v některých utkání? Třeba junioři z Třinca jsou myslím přínosem a to velkým, ale mohou tady být jen někdy. Chtělo by to alespoň 2 útočníky, kteří by byli ”naši”. Šlo by to ještě udělat a nebo přestupy už skončily?

S přáním vítězství proti Přerovu se loučím