ČF1: Prostějov - Vsetín 2:1p

» další foto: Druhá minuta a radost Jestřábů - z rychlé branky domácích se raduje Jakub Čuřík
Z Třince přijel Vsetín posílit i slovenský reprezentant Peter Bezuška
(autor: Martin Pavlík)

Z Třince přijel Vsetín posílit i slovenský reprezentant Peter Bezuška Druhá minuta a radost Jestřábů - z rychlé branky domácích se raduje Jakub Čuřík Vsetínský kapitán Vaněk bojuje o puk
Vaněk před pozorným Sedlářem René Kajaba s Davidem Hoďou pacifikují Stejskala David Hoďa v hovoru s Lukášem Dubou a.k.a. Kuželkou
Robin Ševčík to zkouší na Hromadu z bezprostřední blízkosti Jirka Korčák uniká prostějovské obraně Smejkal tečuje před Hromadovou svatyní
Jeden z posledních soubojů Jiřího Korčáka v utkání - než přišlo nepříjemné zranění Daniel Vaněk v trmě-vrmě První vsetínská pětka v obřím tlaku před Sedlářem
Gól! Na 1:1 vyrovnává Jiří Heš A Hešovi gratulanti - celá první formace Valachů Vsetínští fanoušci přijeli do Prostějova v hojném počtu
...stejně jako vedení VHK. Zde pánové Pelc a Jaškin Peter Bezuška míří na střídačku František Zúbek a jeho chránič zubů:-)
Dalibor Sedlář předvedl v brance Prostejova spolehlivý výkon Daniel Vaněk dumá, jak překonat domácího gólmana Momentka kapitánů: Duba + Vaněk
Petr Hromada likviduje další šanci Jestřábů ... a další Zranění Jirky Korčáka vypadalo hrůzostrašně. Snad bude vsetínský útočník brzy v pořádku!
Bez komentáře Kolibár po souboji v obranném pásmu končí na kolenou ...podobně jako tady vsetínský Zúbek
René Kajaba v obrovské šanci! Kajaba se s Peštukou přetláčí před Sedlářovou klecí Jiří Heš pozoruje dění na ledě
...podobně jako vsetínský kouč Viktor Hlobil Juraj Jurík zná vsetínské mužstvo velmi dobře - téměř dvě sezóny jej z pozice trenéra vedl Ruská posila Vladimir Bessonov v akci
Daniel Vaněk a jeho pravidelná denní dávka kliků:-) Zbyněk Spitzer pozoruje ukazatel skóre Luboš Jenáček kočíruje své svěřence
Ondřej Hruška za pár okamžiků vystřihne kličku Lukáš Duba se snaží zastavit Vladimira Bessonova Dění na ledě pozoruje i jednatel VHK Vlastislav Palatý
Kajabův další střet s Kolibárem Petr Hruška se připravuje na další střídání Dalibor Sedlář v akci
Petr Hromada v odlehčené chvilce po druhé třetině ...stejně jako dvojka Vaněk + Farda Na prostějovský zimní stadion si našly cestu všechny věkové kategorie fanoušků, což je dobře!
Levý beton Dalibora Sedláře byl ve správný čas na správném místě Zbyněk Spitzer v konverzaci s Tomášem Mečiarem Spitzerova dělovka končí mimo!
Daniel Vaněk se snaží vypíchnout puk hostujícímu útočníkovi Antonín Sprušil se chystá zamířit zpátky na led Na prostějovské střídačce se pochopitelně dalo napětí a soustředění krájet
Trenér Hlobil se ve volné chvilce občerstvuje Vítězslav Pelc podal v sobotu solidní výkon ...stejně jako početný zájezd fanoušků z Valašska
Vsetínští pozorují dění na ledě Radek Holík do utkání nastoupil místo zraněného Jiřího Korčáka Zbyněk Spitzer v další velké šanci (ne)mířil přesně
Peštuka se snaží eliminovat Fero Zúbka - úspěšně A je rozhodnuto. Peštukova střela končí za brankovou čarou a Jestřábi vítězí v prodloužení Budou se příště takto radovat Vsetínští?

Fotografie patří k zápasu PRO-VSE 2:1pp (18.02.2012).