Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-2-16" |  vypnout filtr

Kojo mu měl umést smetákem* cestičku jako v curlingu.
Tělo na tělo, faul ne, třeba do toho brutalu v ELH to mělo milion světelných let daleko, dobrý názor na to měl Olesz. Against modern hockey.
----
* hokejkou

Vyloučení určilo ráz nicneřešícího zápasu, kdy Vsetín byl po celý zápas dotahujícím.

FansBPH | Bystřice pod Hostýnem
16.02.2024, 23:27

Gerard takových podobných hitů je v nhlce plná p*del za zápas. Tam se před branku nenajíždí jen tak. Trefil ho na rameno, hráč byl v držení kotouče. ( Myšleno dohraní). To že na to nebyl připravený je jeho chyba.

Hansfans | Ratiboř
16.02.2024, 22:40

No opět škoda. První minuty to vypadalo hezky, co mě ale se..Re, že opticky hrajeme lepší hokej, ale oni to vždycky pak o gól nějak doplácajů. Pak klidně projedu dva zápasy po sobě a nakonec sa z toho 6.- 7. fleku dostanu třeba zas až do finale. ☹️

16.02.2024, 22:15

Majkl111: je mi jasné, že pro ty vysoké, tvrdé hráče je to těžké ukočírovat, ale prostě tam nemůže takhle ze strany přiletět a takhle ho trefit. I když nevystrčil loket, nevyskočil, tak on na ten náraz byl výborně připravený, kdežto Sedlák ani trochu. A myslím, že byla docela klika, při té energii nárazu, že se to nakonec obešlo bez nějakého vážnějšího zranění Sedláka. Jakkoliv ho nemám rád, sám to často prasí přes čáru, tak nějaký otřes mozku bych mu určitě nepřál.

Majkl111 | Vsetín
16.02.2024, 22:05

To Gerard: takže ho má nechat dojet před bránu a zavěsit? Navíc Kojo o hlavu větší...za mne čisté ale pravda v kontextu ochrany hráčů to oni asi vidi jako faul.

16.02.2024, 21:55

Rudlo: hlavně Markus hrál podle pravidel žen a v rukavičkách, že Smajlík ? Ale jinak máš u mě jedno malé plus, za první alespoň částečně pozitivní slova Smajlík .

Dneska bych ale řekl, že všechno bylo špatně už od začátku a že nám vůbec nic nehrálo do karet. Začalo to už absencemi před zápasem a opět prořídlou sestavou. Pokračovalo to brzkým odstoupením Tepera v první třetině. Ono pak i třeba v přesilovce mít na modré Tepera nebo Larsena a nebo Ďurkáče je bohužel rozdíl. Pak to pokračovalo pětkou (naprosto jasnou) pro Markuse, odstoupením Erika, až ke gólu na 4:3.

Jinak bych si dneska ale dovolil nesouhlasit s Lubošem starším, že jsme byli lepší. Byli jsme asi určitě hokejovější, měli jsme pasáže, kdy jsme Zlín docela přehrávali (prvních deset minut, část zápasu mezi 3:1 a 3:3), ale kdybychom byli lepší, tak bychom měli využít to momentum (nemám ten výraz moc rád, ale tady se vyloženě hodí) po vyrovnání na 3:3 a zápas otočit, nebo alespoň ho dohrát na remízu. My jsme ale opět přenechali aktivitu zlínským a po zbytečném (tady si nejsem úplně jistý jestli byl) faulu Hrycka jsme je nechali rozhodnout v přesilovce. A pak už to v naší přesilovce i powerplay byla spíše křeč, než nějaký velký tlak a šance na vyronání.

Majkl111: fakt si myslíš, že Kojův hit nebyl faul?? Přijede do souboje ze slepého úhlu, jako třetí hráč, atakuje střelce, který o něm vůbec neví, hned po odehrání puku, trefuje ho sice ramenem na rameno, ale pak i částečně na hlavu... Navíc "chudák" Sedlák tam leží s "otřesem mozku", "zlomenou páteří", prakticky se nehýbá... Co myslíš, že měl rozhodčí dát za trest??? To že ho zlínští dokázali zázračně živou vodou oživit a namísto LDNky ho poslat za dvě minuty zpátky na led, je věc druhá Smajlík . Sedlákovi nevěřím vůbec nic a nedivil bych se, kdyby tomu otřesení značně přidal na výrazu, ale faul to podle současných pravidel, a za mě naprosto správné snahy na ochranu hráčů, jednoznačně byl. A v kontextu trestu pro Houdka bych se nedivil, kdyby i Markus dostal následnou stopku. I když to určitě nebyl úplně totožný faul, i následky byly značně odlišné, tak zlínští s tím určitě budou argumentovat. Rád bych se mýlil, ale předpokládám, že Markusovi dají ještě takovou dodatčnou čtverku. Snad né víc.

16.02.2024, 21:50

Škoda a tak jak první zápas, kdy se dotáhla ztráta 2 gólů a nakonec se stejně prohraje by se aspoň remíza měla udržet.

Cromwel | Holešov 1
16.02.2024, 21:17

Jediné co mne po tomto zápase skutečně zajímá,jsou červené křížky na soupisce🙄
Jinak hokej dobrý,pobavil jsem se a suport naprosto skvělý,díky chlapci!

Ace81 | Vsetín

Tvrdý zápas na úrovni play off, ale tři zranění? To v play off budeme muset mít 40 útočníků a 20 obránců, tato sezóna celá s plným lazaretem.

Rudolf | Kozojedy
16.02.2024, 21:07

Reakce na Majkl111: Prvni třetina, respektive první půlk...
Prvních 10 minut kvalita ale nejde to udržet když tě soupeř boří a ty hraješ podle pravidel žen.

MTNR | Vsetín
16.02.2024, 21:02

Tak jsme dohrávali na 4 obránce zápas tři hrači zraňení v zápase

16.02.2024, 20:39

Prvni třetina, respektive první půlka první třetiny, výborná, GT bez šance. Pak jsme vyklidili pole, proč, je otázka. "Faul" Koja, který nebyl ani na 2 minuty, to výrazně ovlivnil. Ve třetí třetině to dotáhneme a místo abychom soupeře dorazili, tak hloupě před koncem faulujeme. Musím říct, že ty chyby co dokážeme obcas udělat, nad tím zůstává rozum stát. Těch zbytečných faulů, no je nad čím přemýšlet. Zápas jsme si opět prohráli sami. Dalším problémem je ze nedohrál Hrňa, snad nic vážného.

16.02.2024, 20:10

Dneska měl Gotyš Holíka v přesilových hrách a tento rozdílový hráč nás poslal domů bez bodu. Hokej to byl zajímavý, jen nechápu těch 5 minut pro Koja, ruce dolů, protihráč čumí do ledu a přijde naráz. Co ten obránce má delatz, nechat ho přijet až před golmana??Pak to tak vypadá na MS kdy Kanada si s nás dělá trhací kalendář.

16.02.2024, 11:45

no tak dnes se asi GT hecnou, to je jasné... prý má být nějaký bojkot ze strany GT fans, tak uvidíme.... každopádně to bude jistě výživná podívaná a věřím, že derby bude naše... s výhledem na play off a možného soupeře, ono se říká, že se nemá vybírat, nicméně raději bych byl, kdybychom se ve čtvrtfinále GT vyhnuli a jistotou, aby to nenastalo, bude 6. místo Géček po ZČ

Pejk | Vsetín
16.02.2024, 11:16

Jo taky věřím

Davson | Vsetín
16.02.2024, 10:38

Minulý rok na Géčka platil, tak doufám, že dnes naváže...dnes to vidím na vyrovnaný zápas, v prodloužení to dáme na 3:2