Autobusem do Přerova!

Klub • 25.03.2015

Hokejisté Vsetína míří k třetímu finálovému utkání. Opět se jej můžete zúčastnit i vy. Série je srovnána poté, co Valaši na domácím ledě přehráli svého soupeře poměrem 3:1. Podrobnosti o tom, jak se zaregistrovat do klubového autobusu naleznete uvnitř článku. Rezervujte si svá místa včas, o autobusy bude znovu velký zájem.

VHK Vsetín bude na čtvrteční finálové utkání do Přerova vypravovat opět autobusy s fanoušky. Cena zpáteční jízdenky včetně vstupenky na utkání činí 200 Kč. Vstupenku každý fanoušek obdrží po zaplacení částky 200 Kč před vstupem do autobusu.

Sraz bude ve čtvrtek 26.3. před ZS v 16 hod, odjezd v 16,15 hod. Přihlášky zasílejte na mail: klub@hc-vsetin.cz, uvést jméno+příjmení a počet osob (max. 4). Ti, kteří pošlou přihlášky včas, obdrží potvrzení mailem. Máme k dispozici stejný počet vstupenek jako na nedělní utkání.

Pro fanoušky, kteří se na utkání nedostanou, mohou zápas sledovat znovu onlajn prostřednictvím přerovské internetové televize na adrese www.pitv.cz