Přípravné zápasy 2022/2023

Příprava v Púchově, út 16.8.2022
Trenčín - Vsetín Trenčín - Vsetín
 5:6 On-line

Branky a nahrávky: 21. Valach (Čacho), 44. Valach, 52. Čacho (Valach), 53. Hudec, 58. Heinerö – 4. Klímek (Němec), 13. Sihvonen (Přikryl, Berger), 16. Jenyš (Sihvonen), 20. Klhůfek (Klímek, Němec), 23. Lichanec (Smetana), 51. Pětník (Štefka, Vítek). Vyloučení: 2:7 - navíc Belluš (TRN) 5+OK hrubost. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 45:25. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, 5:6.

ZUBR Cup, čt 18.8.2022
Přerov - Vsetín Přerov - Vsetín
 3:2p On-line

Branky a nahrávky: 29. Kratochvil (Jakub Svoboda, Černý), 54. Černý (Jakub Svoboda, Doležal), 61. Jakub Svoboda (Kudělka, Kratochvil) – 1. Bláha (Jenáček, Kajínek), 26. Berger (Přikryl). Rozhodčí: Cabák, Grygera – Klimek, Návrat. Vyloučení: 9:16, navíc Goiš (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Dobša (Přerov) 5 minut, Chroboček (Přerov) 5 minut – Hryciow (Vsetín) trest ve hře, Berger (Vsetín) 5 minut, Kajínek (Vsetín) 5 minut. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 846. Střely na branku: 38:16. Průběh utkání: 0:2, 3:2. Nejlepší hráči: Jakub Svoboda – Maxim Žukov.

ZUBR Cup, út 23.8.2022
Vsetín - Trenčín Vsetín - Trenčín
 5:3 On-line

Branky a nahrávky: 26. Lichanec (Klhůfek, Jenyš), 36. Klhůfek (Němec, Lichanec), 39. Přikryl (Štefka, Kajínek), 45. Klímek (Němec, Klhůfek), 58. Klhůfek (Němec) – 5. Petráš (Vaňo, Martiška), 14. Sojčík (Pietroniro), 35. Valach (Čacho).

ZUBR Cup, čt 25.8.2022
Vsetín - Zlín Vsetín - Zlín
 0:0 On-line
Příprava, čt 1.9.2022
Žilina - Vsetín Žilina - Vsetín
 2:5 On-line

Branky a nahrávky: 19. Lopušan (Bečka), 50. Macek (Rehák, Romančík) – 16. Berger (Lichanec), 22. Jenyš (Sihvonen, Ondračka), 30. Bláha (Rob, Kajínek), 35. Berger (Lichanec), 48. Klímek (Berzinš, Ondračka). Rozhodčí: Macek – Durmis, Tichý. Diváci: 167.

Příprava, út 6.9.2022
Vsetín - Osvětim Vsetín - Osvětim
 1:2sn On-line

Branky a nahrávky: 51. Rob (Berger, Říha) – 13. Laakso (Szczechura, Padakin). Rozhodčí: Kovařčík, Škrobák – Novák, Bártek. Rozhodující sam. nájezd Padakin. Diváci: 1351.

Příprava, čt 8.9.2022
Vsetín - Žilina Vsetín - Žilina
 3:5

Branky a nahrávky: 17. Rob (Vítek, Říha), 40. Říha (Němec, Berger), 46. Lichanec (Neměc, Bláha) – 13. Mráz (Koyš), 23. Halama, 48. Mráz (Macek, Koyš), 55. Jakubík (Lopušan), 60. Halama (Pacalaj, Jakubík). Diváci: 1058.

TIP: sportovní potřeby