Vyrovnání v poslední sekundě juniorce nestačilo, Havířov vyhrál v nájezdech

Helena Hegeďová • 16.08.2019

Na první branku se v Havířově čekalo přes padesát minut. Radovali se domácí, když se z předbrankového prostoru prosadil Tomeček. Zdálo se, že Havířov si svůj hubený náskok pohlídá a bude slavit vítězství. Valaši se půl minuty před koncem základní hrací doby rozhodli pro hru bez gólmana. A vyplatilo se. V čase 59:59 vyrovnal Frimel. Vyrovnané utkání tak rozhodovaly až samostatné nájezdy, v kterých byl se skóre 4:1 úspěšnější Havířov.

Přípravné zápasy juniorů - Příprava pá 16.8.16:15
2:1sn(0:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 52. Tomeček (Kapitanov), rozh. náj. Becher – 60. Frimel (Kožený). Rozhodčí: Novák, Majetný. Vyloučení: 0:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 1:0, 1:1.

AZ Havířov: Kraina – Kočí, Koubek, Hrček, Thiel, Pavelek, Uhlíř, Topolanský – Ivašenko, Pindel, Kubík, Tomeček, Hudeček, Kapitanov, Zvrtek, Byčkov, Vlček, Makovec, Becher.
VHK ROBE Vsetín: Janura – Kožený, Zeman, Pernický, Kunst, Houser, Sviták, Fojtášek, Vašenka, Vavřík, Zemánek, Veselý, Frimel, Pospíšil, Cyprys, Jurek, Novosad, Bednařík.