Vsetínští dorostenci neuspěli ani na ledě Havířova, soupeř jim nasázel devět branek

Anna Pavlína Sedláčková • 29.01.2022

Neuběhla ani celá půlminuta utkání a domácímu Havířovu se podařilo prostřelit Konečného. Za záda vsetínského gólmana se do poloviny třetiny prosadili ještě třikrát. Ve vsetínské bráně tak došlo na střídání a do utkání nastoupil Čada. Ani to však k úspěchů Valachů nevedlo, protože AZet v první třetině skóroval ještě dvakrát. Vsetín nepříznivé skóre korigoval jednou brankou. Druhá třetina tak gólově výrazná nebyla, padla pouze jedna branka ve prospěch domácích. Až ve třetí třetině se hráči opět rozstříleli. Vsetín se prosadil jednou, Havířov dvakrát.

Extraliga dorostu - 12. kolo - 2. část so 29.1.
9:2(6:1, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Ungr (Zachariasz), 9. Svozil (Ungr), 10. Zachariasz (Jung, Loza), 11. Kubečka (Svozil, Ungr), 13. Vadovič (Hansel, Middleton), 17. Valouch (Loza, Bortoli), 33. Jelének (Karas, Middleton), 54. Hansel (Jung, Zielinski), 58. Loza (Jelének) – 20. Vaněk (Herman, Stodůlka), 52. Vaněk (Juráň, Frolo). Rozhodčí: Rapák – Kořistka, Klimek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 57:17 (2:.6, 18:5, 17:6). Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2, 9:2.

AZ Havířov: Maňásek – Bortoli, Valouch, Zielinski, Pilíšek, Vadovič – Ungr, Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jarolím, Jung, Svozil, Zachariasz, Loza.
VHK ROBE Vsetín: Konečný (11. Čada) – Stodůlka, Zedek, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Vaněk, Škarka, Budín, Frolo, Dočekal, Raušer.