Vsetínským dorostencům se v Brně opět zadařilo a vezou si domů 4 body

Anna Pavlína Sedláčková • 08.12.2018

Vsetínští dorostenci si v Brně s Warriorem vedli skvěle. Hned na začátku první třetiny, přesněji ve 3. minutě, se jim podařilo vstřelit branku. Další gól v této třetině padl půl minuty před koncem. Druhá třetina byla pro vsetínské dorostence také velmi bohatá na góly, zde totiž padly hned 3. Poslední z této série gólů se Valachům podařilo vstřelit v oslabení díky střele Stanislava Kunsta, pro kterého to byla první branka v letošní sezóně. Warriors ale do třetí třetiny pozměnili taktiku a ve 43. minutě vstřelili jejich první gól. Nadstavbu také vyhrál Vsetín a odváží si z Brna 4 body.

ELIOD Extraliga dorostu - 2. kolo - 2. část so 8.12.12:00
HCM Warriors Brno
1:5(0:2, 0:3, 1:0 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 43. Lysoněk (Zelinka, Ulbricht) – 3. Turek (Půček, Kuchařík), 20. Jurek (Kočí, Kunst), 21. Babeliak (Jurek, Kunst), 28. Adámek (Dědek, Čajanová), 39. Kunst (Čajanová), 63. Půček (Kunst, Babeliak). Rozhodčí: Held – Husák, Zapletal. Vyloučení: 8:7 + Kopřiva 5+OK, Hykl 10 min. (oba WAB). Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 44. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 0:5, 1:5.

HCM Warriors Brno: Šebo (41. Geidl) – Zavřel, Ulbricht, Kala, Svoboda, Hykl, Hamřík, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Hanák, Denk, Heinrich.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.