Vsetínským dorostencům se podařilo vyrovnat, všechny body však berou Vítkovice

Anna Pavlína Sedláčková • 13.10.2018

Vsetín si připisuje na konto další prohru, kdežto Vítkovice nezklamaly a z tohoto zápasu si bere 4 body. V první třetině nebyl vstřelen ani jeden gól a vypadalo to, že dlouho ani žádný nepadne. Ale ve druhé třetině se Vítkovice vzpamatovaly a vstřelily Vsetínu gól. Valaši jejich náskok dohnali ve třetí třetině, kdy se jim podařilo vyrovnat na 1:1. Tento stav se domácím však udržet nepodařil a Vítkovice se dostaly opět do vedení. V nadstavbě netrvalo dlouho a Vítkovice si na své konto připsaly další bod.

ELIOD Extraliga dorostu - 9. kolo - 1. část so 13.10.12:00
HC Vítkovice Ridera
1:2(0:0, 0:1, 1:1 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 47. Turek (Půček) – 29. Kubík, 54. Kubík (Brada), 61. Přibyl (Smolka). Rozhodčí: Vaněk – Poláček, Blažek. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 16:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
HC Vítkovice Ridera: Munch – Bystroň, Smolka, Cubo, Machů, Kosina, Puchala – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Brada, Melovský, Juříček, Kubík.