Vsetín prohrál venku podeváté v řadě, s Uničovem držel vedení 22 minut

Jan Hrbáček • 30.01.2011

Na druhý zápas skupiny o udržení zajížděl hokejový Vsetín do Uničova. Zatímco Valaši už mají setrvání ve 2. lize na příští sezónu jisté, domácí hokejisté se ještě na poslední chvíli snaží dohnat čtrnácté Uherské Hradiště a vyhnout se tak baráži. A podle toho se také vyvíjel samotný zápas, který se stal zejména ve druhé třetině brankovou záležitostí Uničova. Za Vsetín se trefili jen kapitán Vaněk a čerstvý reprezentant Ondřej Slováček.

- PO ne 30.1.17:00
HC Uničov
6:2(0:1, 4:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 22. Janda (Prachař), 31. Jurča (Handl, Zúbek), 37. Přikryl (Prachař), 37. Frieb (Pour), 42. Janda (Černý), 49. Jurča (Zúbek, Pour) - 16. Vaněk (Zavrtálek, Spitzer), 57. Slováček (Vítek, Zavrtálek). Rozhodčí: M. Smeták - V. Bojda, T. Mikler. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 210. Střely na branku: 22:14. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
HC Uničov: Kolušek, - Hodulák, Pour, Černý, Prachař, Janda - Trojan, Přikryl, Jurča, Handl, Zúbek - Diviš, Frieb, Šnejdar - Rak, Brveník, Anděl.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Zavrtálek, Farda, Zelenka, Žabčík, Pelc, Spitzer, - Brynecký, Vaněk, Korčák, Tesařík, Sýs, Plachtovič, Kubo, Klimek, Vítek, Slováček.