Starší dorost padl po nájezdech

Radek Bařina • 20.02.2010

Sedmi zápasová vítězná série starších dorostenců VHK skončila. Postarali se o to mladíci z Havlíčkova Brodu, kteří Valachy zdolali 4:3 po samostatných nájezdech. Vsetín se sice ujal vedení brankou Káni, domácí celek ale ve druhé třetině otočil skóre na svou stranu a hosté již od té chvíle pouze dotahovali. V prodloužení měl Vsetín smůlu, když po Podešvově střele zazvonila tyčka domácí branky, samostatné nájezdy pak ovládli poměrem 2:0 hráči Havlíčkova Brodu.

- 44.kolo so 20.2.10:30
BK Havlíčkův Brod
4:3sn(0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 27. Plutnar (E. Novák), 28. Kozlík (Kuchta), 41. Kulhánek (Honza), rozh. nájezd. Kozlík - 9. Káňa (Daněk), 33. Daněk (Káňa, Pelc), 52. Kitsberger (Podešva, Kozák). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
BK Havlíčkův Brod: Dolejš - Šulák, Kulhánek, Pavlíček, L. Dvořák, T. Dvořák, Plutnar, Pecen - E. Novák, Honza "A", Burda, Žemlička, Račanský "C", Křesťan, Chlubna, J. Doležal "A", Kozlík, Kuchta.
VHK ROBE Vsetín: Bača - Fryšara, T. Žabčík "C", Pelc, Hurtík, Žák, Tyralík "A", Báchor, Kovář - Pešat, Daněk, Kitsberger, Káňa, Pokorný, Ptáčník, Kývala, Jurík, Podešva "A", Slováček, Kozák, Klímek.