SDO nezvládl závěr zápasu v Havlíčkově Brodě a v nadstavbě je stále bez bodu

Helena Hegeďová • 16.01.2016

I když po první třetině prohrávali Valaši 2:0 a později 3:0, dokázali Roman Půček s Jiřím Weintrittem v přesilových hrách snížit, a ve 42. minutě byl tedy stav 3:2. Poté ovšem přišla sporná branka Bruslařů, která přinesla nejen navýšení pro domácí, ale také protesty a nedisciplinovanost hostů. Valachům se tedy již tolik nedařilo, a tak mohli Havlíčkobrodští navyšovat až na konečných 6:2 a Vsetín tak i nadále zůstává v nadstavbě bez bodu. Další zápas si vsetínský starší dorost zahraje doma. V pátek 22.1. vyzve Karlovy Vary.

ELSD - 6NS so 16.1.12:00
BK Havlíčkův Brod
6:2(2:0, 1:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 8. Michálek (Beran), 10. Teplý (Donda), 22. Veverka (Michálek), 44. Beran (Vlach, Michálek), 55. Michálek (Veverka), 58. Benák (Hendrych) – 36. Půček (Ondračka, Čechmánek), 42. J. Weintritt (Augustin). Vyloučení: 7:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:19. Průběh utkání: 0:0, 3:0, 3:2, 6:2 .

BK Havlíčkův Brod: Kulich – Hrabaň, Němec, Benák, Kopic, Lachman, Polák, Rubner, Jančařík – Michálek, Vlach, Beran – Hendrych, Holenda, Veverka – J. Přibyl, Králíček, Piskač – Donda, Teplý
VHK ROBE Vsetín: Huzlík – Ondračka, J. Weintritt, Augustin, Richter, Pařízek, Krůžela, Kollár – Kovář, M. Weintritt, Dubnický – Půček, Čechmánek, Wolf – Matiaško, Dostál, Vilém – Najvar, Hrňa