Nový rekord je na světě! Vsetín zdolal Kopřivnici a slaví výhru č. 11

Jan Tajzler • 09.11.2016

Hokejisté Vsetína dokázali na ledě Kopřivnice zvítězit pojedenácté v řadě, což je nový rekord klubu, na své překonání čekal od sezony 2013/2014. V Kopřivnici se však dlouho hrálo bez branek, až ve druhé třetině poslal Vsetín do vedení Čuřík. Domácí tým dokázal srovnat ve třetí třetině, kdy přesilovou hru využil Sluštík. Valaši ale rychle odpověděli zásluhou Reného Kajaby. Vítězství pak potvrdil Kucharczyk a střelou do prázdné branky pečetil konečné skóre Ostrčil.

2. liga - 17.kolo st 9.11.18:00
HC Kopřivnice
1:4(0:0, 0:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 48. Červenka (Sluštík) – 27. Čuřík (Kajaba), 51. Kajaba (Čuřík), 53. Kucharczyk (Kolařík, Mojžíš), 60. Ostrčil. Rozhodčí: Fiedler – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: 21:37. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

HC Kopřivnice: Šimeček – Fojtík, Hoďa, Krutil, Teper, Čintala, Marek, Merenda, Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík, Vyčesaný, Spratek, Bartošák, Kabeláč, Tomášek, Červenka.
VHK ROBE Vsetín: Šurý – Pokorný, Šilhavý, Janáček, Vávra, Zůbek, Kobylík, Ostrčil, Kolařík, Stuchlík, Kajaba, Žák, Mojžíš, Hryciow, Čuřík, Abdul, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.

Ohlasy k utkání

Luboš Jenáček (trenér Vsetína): „Čekali jsme těžký zápas, protože Kopřivnice měla dobré výsledky, dařilo se jí. To se potvrdilo. Spousta zákroků byla na hraně faulu, některé za hranou. Snažíme se o kombinační technickou hru. Byl to pro nás dobrý test, jsme rádi, že jsme utkání výsledkově zvládli. Vše nebylo optimální, občas jsme zbytečně předržovali puky. Nakonec jsme rádi, že i když soupeř vyrovnal na 1:1, ukázali jsme sílu a strhli vítězství na svoji stranu. Úspěšnou sérii se budeme snažit natáhnout v dalším utkání doma proti Opavě.“