MDO porazil na domácím ledě Porubu 3:2, rozhodla třetí třetina!

Kristýna Zigmundová • 16.09.2017

Valachům se nevydařil vstup do utkání a po první třetině prohrávali 0:1. Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej a bylo jasné, že vše se rozhodne v posledním dějství. Vyrovnat se nakonec podařilo Bednaříkovi a následně navýšila Čajanová. Hosté se rozhodli zápas ještě zdramatizovat a v 51. minutě se jim podařilo vyrovnat. S remízou se ale nechtěl smířit Zemánek, který 3 minuty před koncem rozhodl o vítězství Vsetína.

Extraliga mladšího dorostu - 3.kolo so 16.9.13:00
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2(0:1, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 45. Bednařík (Vrána), 47. Čajanová (Kunst, Půček), 57. Zemánek (Kunst, Bednařík) – 17. Krčmarský (Kotásek, Fojtík), 51. Macias (Halata). Rozhodčí: Rudolf Volf – Zbyněk Novák, Dominik Poláček. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:0, 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.

VHK ROBE Vsetín: Málek – Houser, Velikovský, Kunst, Sviták, Sovjáková – Bednařík, Babeliak, Pažitka, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.
HC RT TORAX Poruba 2011: Calábek – Elbl, Gelnar, Hlaváč, Machů, Prepsl, Bechný, Dobeš – Foldyna, Bukovjan, Kotásek, Fojtík, Halata, Stibor, Barčák, Pavlík, Spurný, Macias, Krčmarský.