Juniorům se podařilo dostat až do prodloužení, ve kterém však byl Šumperk úspěšnější

Anna Pavlína Sedláčková • 30.09.2022

Stav utkání se otevřel již ve 3. minutě, kdy se Vsetínským podařilo prosadit za šumperského gólmana. Vedení domácím vydrželo až do poloviny druhé třetiny, kdy se Šumperku podařilo vyrovnat a o pár minut později také dostat do vedení. Do konce druhé části zápasu se však vsetínským podařilo prosadit ještě dvakrát, díky čemuž i třetí perioda začínala vedením domácích. Štěstí však více přálo Šumperku, kterému se opět podařilo vyrovnat. O všem rozhodlo až prodloužení, kdy neuběhla ani jedna minuta a hosté se po 46 sekundách prosadili.

Liga juniorů - 6.kolo pá 30.9.
HK MD Šumperk
3:4p(1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Janíček (Juráň, Fojtík), 36. Melenovský (Mošnička), 38. Jurek (Stodůlka, Fencl) – 28. Slováček (Compel, Minařík), 31. Křivohlávek, 45. Tomeš (Minařík, Haas), 61. Ševčík (Křivohlávek, Minařík). Rozhodčí: Šico — Mikšík, Kučera. Vyloučení: 6:8, navíc Janíček (Vsetín) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 89. Střely na branku: 27:23 (10:9, 12:4, 5:9, 0:1). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3.

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Hamřík, Mojžíš, Zedek, Mošnička, Fojtík (C), Šedlbauer, Mlčoch – Dudín, Janíček (A), Stodůlka, Heinrich, Melenovský, Koláček, Rigo, Fencl, Jurek, Juráň.
HK MD Šumperk: Ryšavý – Minařík (C),Cekr, Mudrák, Netolický (A), Šlahora, Compel, Křivohlávek (A) – Kučera, Tomeš, Šenk, Slováček, Křemen, Lichner, Slabý, Ševčík, Najman, Izák, Szabó, Haas.